Kontakta AIK

Har du synpunkter på AIK:s verksamhet, vill göra en adressändring eller få information om något som har med AIK att göra? Då kan du kontakta oss på adresserna nedan.
Allmänna Idrottsklubben:info@aik.se08-735 96 10
Medlemsfrågor:medlem@aik.se08-735 96 10
Gnagisklubben:gnagisklubben@aik.se
AIK Amerikansk Fotboll:info@aikamfotboll.seSe kontaktuppgifter
AIK Bandy:kansliet@gnagetbandy.seSe kontaktuppgifter
AIK Basket:info@aikbasket.seSe kontaktuppgifter
AIK Boule:boule@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Bowling:bowling@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Boxning:boxning@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Brottning:brottning@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Fotboll:fotboll@aikfotboll.seSe kontaktuppgifter
AIK Friidrott:friidrott@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Golf:golf@aik.seSe kontaktuppgifter
AIK Handboll:kansli@aik-handboll.seSe kontaktuppgifter
AIK Innebandy:kansli@aikinnebandy.seSe kontaktuppgifter
AIK Ishockey:ishockey@aikhockey.seSe kontaktuppgifter

Presskontakter finner du under pressinfo/materiel.

Postadress: Box 3090, 169 03  Solna
Leveransadress: Evenemangsgatan 31, 169 70 Solna
Plusgiro: 14 22 00 – 5
Bankgiro: 620 – 7021

Organisationsnummer: 815200-0025
Fakturaadress: faktura.hf@aik.se

Styrelseordförande: Cecilia Giertta cecilia.giertta@aik.se
Se hela styrelsen HÄR

Kansliansvarig: Ulrika Bovin ulrika.bovin@aik.se 08-83 77 55